Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO ZAWIESIŁO SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ W 2008 ROKU. NIE REALIZUJEMY JUŻ ŻADNYCH ZAMÓWIEŃ.

ABC GLOBALIZACJI

ABC GLOBALIZACJI
Redakcja „Obywatela” poleca nowa książkę z „Biblioteki Obywatela”: Debi Barker i Jerry Mander „ABC globalizacji” – elementarz opracowany przez Międzynarodowe Forum ds. Globalizacji.
Książka przygotowana została pod kierunkiem międzynarodowego zespołu eksperckiego krytycznie nastawionego do skutków procesów globalizacyjnych. W syntetycznej formie ujmuje największe zagrożenia związane z globalizacją: niszczenie rynków lokalnych, dewastację środowiska naturalnego, patologie społeczne itp. Obala argumenty zarówno zwolenników teorii spiskowych, jak i tych, którzy twierdzą, że globalizacja „sama się dzieje”, obnażając jej prawdziwe oblicze i motor napędowy: Światową Organizację Handlu, jej reguły, presje i cele. Znakomita krytyka następstw globalizacji i obalenie mitów o jej pozytywnych skutkach. Tych informacji nie znajdziesz w dużych mediach. Poznaj krytykę globalizacji z pierwszej ręki. Te problemy dotyczą także Ciebie.
Książka ma 104 strony, kosztuje wraz z przesyłką 15 zł. Aby ja nabyć, należy wpłacić tę kwotę na konto wydawcy: „Obywatel”, Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Łodzi, nr rachunku 87840003-589-27016 podając na blankiecie wpłaty swój dokładny i czytelny adres (mile widziany również telefon i e-mail w celu łatwiejszej komunikacji w przyszłości). Czas realizacji ok. 2 tygodni od wpłaty. Nie wysyłamy za zaliczeniem pocztowym, gdyż jest to droższe o 9 zł (tak!) dla naszych Czytelników.
Dla odbiorców hurtowych i naszych kolporterów książka jest w cenie 11 zł.
Okładkę książki można zobaczyć w Księgarni Wysyłkowej Obywatela na http://www.obywatel.org.pl
Rafał Górski
„Obywatel”
ul. Próchnika 1/301
90-408 Łódź
tel./fax 0-42/630-17-49
tel. kom. 0-608/137-646
gorski@obywatel.org.pl
Rafał Górski