Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO ZAWIESIŁO SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ W 2008 ROKU. NIE REALIZUJEMY JUŻ ŻADNYCH ZAMÓWIEŃ.

rusza rowerowa antymapa Krakowa 10.5.2008

Rowerem po Krakowie
budujemy rowerową anty-mapę Krakowa


Jeździsz rowerem na uczelnię, do pracy? Nie masz go gdzie przypiąć, bo wszystkie stojaki są zajęte? Wpadłeś kiedyś w szyny tramwajowe i wylądowałeś na masce samochodu jadącego z naprzeciwka? Musisz się przepychać w spalinach między samochodami lub jeździć slalomem między pieszymi? W takim razie ta akcja jest dla Ciebie!

Stowarzyszenie Forum dla Polski i Stowarzyszenie Manko zapraszają do udziału w rowerowym monitorowaniu Krakowa. 10 maja, o godz. 14.00 z Rynku Głównego ruszamy na rowerach w miasto. Nasz cel to opisanie i sfotografowanie wszelkich napotkanych problemów, absurdów i utrudnień związanych z poruszaniem się po Krakowie na rowerze. Pomóż nam stworzyć mapę problemów i skutecznie działać na rzecz poprawienia życia rowerzystów w Krakowie. Dla najlepszych uczestników akcji, sponsorzy przygotowali rowerowe nagrody. Więcej szczegółów na stronie www.roweremPOkrakowie.pl.

Startujemy w sobotę (10 maja) z Rynku Głównego w Krakowie. Rejestracja w godz. 14.00 – 14.30, przy namiocie MANKO podczas Święta NGO.